Общество

Факти і міфи про нарощування нігтів

Для одних дівчат нарощування нігтів – звична процедура, інші обходять її десятою дорогою, бо наслухалися неприємних фактів. Противники нарощування зазвичай знайомі з процесом штучного подовження нігтьової пластини лише поверхово або беруть до уваги застарілі факти. Розглянемо, чому можна вірити про нарощування, а чому не варто.

манікюр

Вульгарний і неприродний зовнішній вигляд

Його, як і раніше, можна домогтися, якщо довірити свої руки недосвідченому майстру. Хороший же фахівець наростить нігтики так, що відрізнити їх від натуральних на око буде практично неможливо. Дивіться, як нарощення нігтів виглядає після виконання процедури в хорошому салоні.

Це шкідливо для нігтьової пластини

Можна зустріти думку, що нарощування сильно шкодить власній нігтьовій пластині. Це теж застарілий міф, що склався під враженням від клеїв та інших агресивних засобів минулих поколінь. Сьогодні нарощують безпечним гелем, який не травмує нігтьову пластину, не заважає її природному росту. Але зіпсувати свої нігті під нарощуванням все ж можна, якщо:

  • несвоєчасно проводити корекцію – під вагою матеріалу відрослий ніготь може зламатися глибше вільного краю;
  • неправильно пиляти або обточувати манікюр – для цього можна використовувати тільки спеціальні інструменти, а ще краще робити подібне тільки в салоні або майстра;
  • не ремонтувати зламане або пошкоджене покриття – в тріщину може потрапити інфекція, а зламана частина спровокувати розшарування і навіть оніхоліз;
  • проводити нарощування на уражені хворобами нігті – це може сильно погіршити ситуацію.

Також не варто виключати небезпеку неякісної роботи самого майстра. Наприклад, якщо надмірно спиляти старе покриття або так званий блискучий шар, пластина буде сильно стоншена, після чого ніготь стане ламким, вразливим до інфекцій. В інших випадках ні гель, ні акрил вам ніяк не зашкодять.

манікюр

Алергікам нарощування протипоказано

Вже давно ні. Сьогодні з'явилася маса складів зі щадним впливом, а також спеціальні гіпоалергенні засоби для чутливих людей. Утім, нічого не заважає вам перед нарощуванням провести 24-годинний тест на алергію і тільки потім використовувати гель у повному обсязі.

Лампа для полімеризації може спровокувати рак шкіри

Черговий міф. У лампі для сушки полімерних матеріалів використовуються промені зовсім іншого типу. Крім того, вплив настільки нетривалий, що практично не відчутний клітинам нашого організму. Але якщо ви сильно боїтеся ультрафіолету, вихід теж є – LED-лампи, що працюють на спеціальних світлодіодах.

Чим товщі покриття, тим довше носяться

Це не правда. Швидше навпаки, товстий шар матеріалу провокує ламкість нігтів, та й виглядає це жахливо. А подібні чутки, швидше за все, розпустили початківці-майстри, які не вміють робити тонкі красиві нігтики.

манікюр

Гель носиться краще акрилу

Обидва матеріали носяться приблизно однаково, але мають свої особливості нанесення і технічні відмінності. Досвідчений майстер завжди підбере, що вам підійде більше, але в плані тривалості носіння матеріали ідентичні. І гель, і акрил можуть протриматися на нігтях до 2 місяців, але носити їх стільки без корекції не можна. Бажано ходити до майстра не рідше ніж кожні 2 тижні.

Нарощені нігті бояться води

Вони бояться тільки хімії, в тому числі і побутових засобів. Перші пару годин після нарощування краще не піддавати їх контакту з гарячою водою і перепадам температур. Далі можете вести звичний спосіб життя, купатися в морі, відвідувати сауну або ніжитися в джакузі – з нігтями нічого не трапиться.

Самые популярные новости по просмотрам
Назад В перед
Новости партнеров